آخرین اخبار ایران و جهان در پایگاه خبری تحلیلی فانوس

با پایان رقابت های مرحله اول لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیگ»، 8 تیم راه یافته به مرحله پایانی مشخص و معرفی شدند.
8 تیم صعودکننده به مرحله پایانی جام آینده سازان المپیک مشخص شدندبه گزارش فانوس، وبه نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته نهم (پایان مرحله اول) گروه اول و دوم از یازدهمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» روز گذشته (یکشنبه - 31 شهریورماه) در فدراسیون تکواندو برگزار و 8 تیم صعودکننده به مرحله پایانی مشخخص و معرفی شدند.

رقابت‌های گروه اول با حضور تیم‌های هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شمال‌غرب، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان کرج، لوازم خانگی کن وهيات تکواندو شهرستان اشتهارد پیگیری شد.

از گروه اول، تیم های لوازم خانگی کن با کسب 24 امتیاز، ققنوس جویبار با  18 امتیاز، هیات تکواندو شهرستان کرج با 16 امتیاز و هیات تکواندو ورامین با 15 امتیاز توانستند به مرحله پایانی راه پیدا کنند.

8 تیم صعودکننده به مرحله پایانی جام آینده سازان المپیک مشخص شدند

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته نهم

تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ 4 – تیم هیات تکواندو شمال‌غرب 6

تیم ققنوس جویبار 7 – تیم هیات تکواندو ورامین 3

تیم لوازم خانگی کن 10 – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران صفر

تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد 3 – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج 7

تیم هیات تکواندو استان اردبیل - تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان (انصراف تیم سیرجان)

دیدار معوقه هفته اول و دوم

تیم لوازم خانگی کن 7 – تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد 3

تیم تیم ققنوس جویبار 2 – تیم لوازم خانگی کن 8

رقابت های گروه دوم با حضور تیم های هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، هیات تکواندو جنوب‌شرق، اسپریچو، هيات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، لوازم تکواندو کوان (kwon)، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو استان قم، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن و هیات تکواندو استان گلستان انجام شد.

از گروه دوم، اسپریچو با کسب 24 امتیاز، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با  23 امتیاز، هیات تکواندو جنوب شرق با 19 امتیاز و هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی با 17 امتیاز تیم های راه یافته به مرحله پایانی هستند.

8 تیم صعودکننده به مرحله پایانی جام آینده سازان المپیک مشخص شدند

نتایج کسب شده به شرح ذیل است:

هفته نهم

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی 2 – تیم اسپریچو 8

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی صفر – تیم هائت تکواندو جنوب‌شرق 10

تیم هیات تکواندو شهر درچه 5 – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس 5

تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن 6 – تیم لوازم تکواندو کوان 4

تیم هیات تکواندو استان گلستان 2 – تیم هیات تکواندو استان قم 8

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
ارز و سکه
پربازدیدها
حوادث