آخرین اخبار ایران و جهان در پایگاه خبری تحلیلی فانوس

دیدارهای هفته نهم (پایان مرحله اول) از گروه اول و دوم لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» فردا (یکشنبه - 31 شهریورماه)در فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار می شود تا 8 تیم برتر صعودکننده به مرحله پایانی معرفی شوند.
به گزارش فانوس، و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پیکارهای هفته نهم (پایان مرحله اول) از یازدهمین دوره مسابقات لیگ نوجوانان دختر «جام آینده سازان المپیک» فردا (یکشنبه - 31 شهریورماه) در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود تا تکلیف تیم های صعودکننده مشخص شود.

در این دوره از رقابت‌ها 20 تیم حضور پیدا کرده‌اند که در قالب دو گروه 10 تیمی به مصاف رقبا می‌روند و در نهایت 4 تیم از هر گروه به مرحله پایانی راه پیدا می‌کند.

رقابت‌های گروه اول با حضور تیم‌های هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ، هیات تکواندو استان اردبیل، هیات تکواندو شمال‌غرب، هیات تکواندو ورامین، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو شمال‌شرق تهران، ققنوس جویبار، هیات تکواندو شهرستان کرج، لوازم خانگی کن وهيات تکواندو شهرستان اشتهارد پیگیری خواهد شد.

برنامه رقابت ها به شرح ذیل است:

هفته یازدهم

تیم هيات تکواندو شهرستان ساوجبلاغ – تیم هیات تکواندو شمال‌غرب

تیم ققنوس جویبار – تیم هیات تکواندو ورامین

تیم لوازم خانگی کن – تیم هیات تکواندو شمالشرق تهران

تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد – تیم هیات تکواندو شهرستان کرج

تیم هیات تکواندو استان اردبیل - تیم هیات تکواندو شهرستان سیرجان (انصراف تیم سیرجان)

دیدار معوقه هفته اول و دوم

تیم لوازم خانگی کن – تیم هيات تکواندو شهرستان اشتهارد

تیم تیم ققنوس جویبار – تیم لوازم خانگی کن

گفتنی است؛ در پایان هفته هشتم این رقابت‌ها، تیم لوازم خانگی کن با کسب 18 امتیاز و تفاضل 48 در صدر جدول رده بندی قرار گرفت، ققنوس جویبار با 18 امتیاز و تفاضل 40 جایگاه دومی را به خود اختصاص داد و هیات تکواندو ورامین نیز با 18 امتیاز و تفاضل 32 سوم شد.

رقابت های گروه دوم نیز با حضور تیم های هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی، هیات تکواندو جنوب‌شرق، اسپریچو، هيات تکواندو شهرستان فردیس، هیات تکواندو استان آذربایجان غربی، لوازم تکواندو کوان (kwon)، هیات تکواندو شهر درچه، هیات تکواندو استان قم، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن و هیات تکواندو استان گلستان انجام می شود.

برنامه رقابت ها به شرح ذیل است:

هفته یازدهم 

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی – تیم اسپریچو

تیم هیات تکواندو استان آذربایجان غربی – تیم هائت تکواندو جنوب‌شرق

تیم هیات تکواندو شهر درچه – تیم هيات تکواندو شهرستان فردیس

تیم آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن – تیم لوازم تکواندو کوان (kwon)

تیم هیات تکواندو استان گلستان – تیم هیات تکواندو استان قم

گفتنی است؛ در پایان هفته هشتم این رقابت‌ها، تیم اسپریچو با کسب 21 امتیاز و تفاضل 48 صدرنشین شد، آکادمی تکواندو ابزار و یراق توسن با 21 امتیاز و تفاضل 44 در رده دوم قرار گرفت و هیات تکواندو استان آذربایجان‌شرقی با 17 امتیاز جایگاه سومی را به خود اختصاص داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
ارز و سکه
پربازدیدها
حوادث